İletişim

Manavgat Sondaj

A.Pazarcı Mah.Zübeyde Hanım Cad.No:29/A Topçu Apt.
Manavgat/ANTALYA
TEL: 0(242)746 9058
GSM: 0(532)771 0239
info@manavgatsondaj.com

1990 Yılında dalgıç pompa,hidrofor ve bobinaj servisi olarak faaliyete başladık. Bünyemize calpeda,star pompa,sempa,pentax,nesta,lowara,vansan,impo, etna,wilo,vortex,sumak gibi dünya markalarının satış bayiliği ve ayrıca servisi vardır. 7/24 servis hizmetimiz mevcut olduğu gibi Türkiye çapında satış yapmaktayız.Belediye içme suyu,köy içme suyu,tarımsal sulama,sondaj,temiz su dalgıç pompaları,paslanmaz ve mini ev hidroforları.Hazır kumanda panoları,arazi hat çekme, trafo kurma,pano besleme kabloları,kum tutucu filtreler,tamir,sarım ve yedek parçaları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

7/24 servis hizmetimiz mevcut olduğu gibi Türkiye çapında satış yapmaktayız.Belediye içme suyu,köy içme suyu,tarımsal sulama,sondaj,temiz su dalgıç pompaları, paslanmaz ve mini ev hidroforları.Hazır kumanda panoları,arazi hat çekme,trafo kurma,pano besleme kabloları,kum tutucu filtreler,tamir,sarım ve yedek parçaları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

7/24 servis hizmetimiz mevcut olduğu gibi Türkiye çapında satış yapmaktayız.Belediye içme suyu,köy içme suyu,tarımsal sulama,sondaj,temiz su dalgıç pompaları,paslanmaz ve mini ev hidroforları.Hazır kumanda panoları,arazi hat çekme,trafo kurma,pano besleme kabloları,kum tutucu filtreler,tamir,sarım ve yedek parçaları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.